Pad Group

درباره ما

گروه پاد جامه عصر

مجموعه پادجامه عصر در سال 1380 به منظور تولید و طراحی لباس کار تخصصی و با کیفیت شروع به فعالیت نموده است. این مجموعه با رشد فزاینده و بهبود ساختار خود به سه دپارتمان پادتکس (Pad-Tex)، پادتک (Pad-Tech)، پادجامه (Pad-Jameh) تقسیم شده است.

مجموعه پادتکس تولید کننده انواع پارچه­ های مورد مصرف در لباسکار و لباس فرم با ترکیب درصد مشخصی از الیاف طبیعی و مصنوعی، نوع بافت و گرماژ متفاوت است. در حالی که مجموعه پادتک با همکاری گروهی از پژوهشگران دانشگاهی و صنعتگران با تجربه به تولید منسوجات با فناوری بالا (High-Technology) پرداخته است.

در این راستا پارچه ­های با فناوری بالای (High-Tech) با خاصیت آنتی استاتیک، ضد آتش، کنسوز کننده، کندسوزکننده/آنتی استاتیک، خنک کننده، ضد اسید و ضد آب، ضدمیکروبی و ضد لک و چرک برای انواع لباس کار و لباس محافظ در مجموعه ما تولید می شود.

در مجموعه ما برای بهره وری و کنترل کیفیت بیشتر، گروه پادجامه به منظور تولید انواع لباسکار و لباس­ فرم تشکیل شد. به صورتی که مشتریان با توجه به نیاز خود به پوشش مناسب و متناسب مورد نظر دست پیدا می­کنند.

گواهینامه ها و افتخارات

گروه پادجامه عصر به عنوان اولین شرکت دانش بنیان حوزه پوشاک در زمینۀ تجهیزات محافظت فردی (PPE) در سطح کشور است که تاییدیۀ معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری را در سال 1398 دریافت کرد.

مجموعه پاد موفق به ثبت اختراع پارچۀ سلولزی مقاوم در برابر آتش به شماره 89447  و ثبت اختراع پارچه 70 درصد پنبه 30 درصد پلی استر آنتی استاتیک به شماره 90942 شده است. دریافت گواهی ضدمیکروبی محصول از موسسه انستیتو پاستور ایران در سال 1387 برای پارچه ضدمیکروبی خود شده است.

در سال  2016 ، مجموعه پاد موفق به اخذ گواهی های استاندارد استاندارد سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001 )، استاندارد مدیریت کیفیت خدمات آموزشی (ISO 29990)، استاندارد مدیریت کیفیت آموزش سازمانی (ISO 10015-1999) و گواهینامه ایمنی و بهداشت شغلی (ISO HSE) شده است.

اهداف ما

حفظ جایگاه رهبری بازار ایران در صنعت نساجی با تولید محصولات با فناوری بالا در حوزه لباس فرم و لباس کار هدفی اصلی برای ما است. در این راستا به کارگیری فناوری تخصصی و نوین و تولید محصولات جدید در مجموعه پاد انجام خواهد شد تا مسیر را برای جایگاه برتری در بازار ایران محفوظ نماید.

 • تبدیل شدن به بهترین تولید کننده لباس کار و صنایع مرتبط از لحاظ کیفیت.
 • تمرکز بر نوآوری و ایجاد رده محصولی جدید
 • شناخته شدن به عنوان رهبر بازار لباس کار و صنایع مرتبط
 • تعریف استاندارد لباس کار در ایران و خاورمیانه
 • ایجاد شبکه ای سودمند و با ارزش برای تامین کنندگان، تولیدکنندگان،کارمندان و خریداران
 • تعیین سیاست برای صنایع مختلف
 • تنظیم و نظارت بر دستورالعمل های تهیه و استفاده از لباس کار و محصولات وابسته

ماموریت ما

 • گروه پاد با گردآوری فن آوری تخصصی و به روز و به کارگیری آن، محصولاتی را در رده محصولی منسوجات کاربردی پوشاک تولید می کند تا تمامی افراد شاغل در صنایع مختلف احساس امنیت و راحتی داشته باشند. به وجود آوردن حس امنیت در کارکنان القا کننده ارزشمند بودن برای آنان است.
 • همواره در تولیدات مان کیفیت را به عنوان مهم ترین فاکتور در نظر می گیریم و برای ما تولید محصولات جدید و کاربردی یا استفاده از تکنولوژی های نوین در محصولاتمان اصلی اساسی است.
 • با توجه به چشم اندازمان برندهای متفاوت داریم که ذات آن ها خلاقیت، ارزش آفرینی، کیفیت و تکنولوژی وجود دارد. توسعه برند، توسعه سازمان، توسعه محصولی و توسعه نیروی کار را به هدف سود رسانی حداکثری به تمام ذی نفعان انجام می دهیم.  
 • ما شرکتی دانش بنیان هستیم که با بهره گیری از استراتژی های متناسب همواره پیشرو می مانیم.

ارزش های ما

کیفیت و فناوری نوین

تولید محصولات جدید باکیفیت

خلاقیت و تنوع

در طراحی، رنگ بندی و الگوی دوخت

توسعه پایدار

حفظ محیط زیست پیرامون