Pad Group

پارچه 70%پنبه 30%پلی استر (PadTex)

پارچه‌های 70/30 پنبه/پلی‌استر مجموعه پادتکس با کیفیت بالا در این شرکت تولید می‌شوند. استفاده از الیاف طبیعی مرغوب در ارتقا منسوج به محصول نهایی با کیفیت و با ظاهر آراسته تاثیر به سزایی دارد. علاوه بر این الیاف طبیعی سلولزی با ایجاد خاصیت تبادل رطوبتی بالا و زیردست مناسب راحتی بالایی را برای پارچه تامین می‌کند. با توجه به ساختار الیاف سلولزی، استفاده از الیاف مصنوعی در کنار الیاف پنبه برای بر طرف نمودن عیوب آن حائز اهمیت است.

استفاده از 30 درصد الیاف مصنوعی پلی استر ویرجین سفید باعث بهبود خواص مکانیکی و استحکام پارچه مخلوط می‌شود. این پارچه با نخ رینگ بعد از شانه کردن الیاف ریسیده شده است و پس از بافت پارچه مراحل تکمیل مقدماتی شامل شستشو، پخت و سفیدگری با پیشرفته‌ترین دستگاه‌های دنیا آماده سازی می‌شود. این پارچه با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته با رنگزای خمی/راکتیو و دیسپرس رنگرزی می‌شود. به طوری که این پارچه رنگ شده از ثبات شستشویی و نوری و سایشی بالایی برخوردار است. علاوه بر این، پارچه‌های پادتکس قابل مقایسه با پارچه‌های داخلی نیست به طوری که آبرفت پارچه به طور کامل گرفته شده و لباس تولیدی بعد از مصرف کوتاه نمی-شود.

گروه پاد بر پایه استاندارد ملی 1944 اقدام به تولید پارچه 70 درصد پنبه و 30 درصد پلی‌استر در مجموعه پادتکس خود نموده است که در مقایسه با نمونه‌های خارجی از زیر دست، دوام و استحکام بالاتری در کنار ثبات نوری، شستشویی و سایشی بالا برخوردار است. از جمله مزایای دیگر پارچه 70/30 پنبه/پلی‌استر تولید پادتکس، عدم تشکیل پرزدانه و چروک پس از استفاده است. این پارچه در انواع رنگ‌های مختلف برای لباسکار در صنایع متعددی از جمله نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، فولاد و صنایعی که از حساسیت بالایی برخوردار هستند، استفاده می‌شود. این محصول با گرماژهای مختلف برای شرایط محیطی متفاوت تولید می­شود. به طوری که محصول نهایی در گرماژ 260 برای مناطق گرمسیری، 320 و 340 برای مناطق سردسیری استفاده می­شود. این مجموعه همچنین توانایی تولید این محصول در درصدهای مختلف و گرماژ متفاوت بسته به نیاز مشتری را دارد. در این راستا گروه تحقیق و توسعه مجموعه پاد امکان پشتیبانی و مشورت را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا مشتری را در جهت دستیابی به محصول مورد نیاز خود همیاری نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مقالات

جدیدترین مقالات

آخرین دیدگاه‌ها