Pad Group

پارچه کندسوز شونده پادتک (PadFlame)

پارچه‌‌های پنبه ای به دلیل ساختار سلولزی آتش‌‌پذیری بالایی دارند. بر خلاف پوشش راحتی که این لباسکار ایجاد می‌‌کند، خطر آتش پذیری در مواردی که استفاده کننده در مجاورت شعله قرار می‌‌گیرد را افزایش می‌‌دهد. از این رو مجموعه پادتک با مواد تخصصی و فناوری پیشرفته خود پارچه کندسوز را تولید می کند.

 

شایان ذکر است که لباسکار تولید شده توسط گروه پادتک از اداره استاندارد ملی ایران تاییدیه دارد و اختراع این پارچه کندسوز در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (مالکیت معنوی) به ثبت رسیده است.

این ترکیبات کندسوز، به منظور کاهش ایجاد احتراق و یا کاهش نفوذ شعله به درون ماده مورد استفاده قرار می‌‌گیرند. سامانه‌‌های کندسوز کننده، به روش فیزیکی از طریق خنک کردن، ایجاد لایه‌‌های محافظ و یا رقیق کردن گازهای سوختنی، و یا به روش شیمیایی با واکنش در فاز گازی یا متراکم، عمل می‌‌نمایند. این مواد با هدف افزایش زمان شروع احتراق، بهبود خاصیت خودخاموشی و کاهش حرارت آزاد شده در حین احتراق به کار می‌‌روند.

پارچه محافظ در برابر شعله این شرکت برای لباسکار نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، صنایع فولاد و خودروسازی تولید می‌‌شود. این پارچه از حرارت ناشی از قطرات پاششی مذاب فلزات، جرقه‌‌های جوشکاری و آتش احتمالی جلوگیری می‌‌کند. الیاف طبیعی به کار رفته در این پارچه راحتی زیادی را برای مصرف کننده فراهم می‌‌کند در حالی که از جراحت و سوختگی در اثر جرقه و شعله‌‌های ناگهانی جلوگیری می‌‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مقالات

جدیدترین مقالات

آخرین دیدگاه‌ها